Kvaliteetsed vitamiinid ja toidulisandid

PHARMALEAD
Teaduse täpsus, looduse jõud

 

MEIE FILOSOOFIA

Ühendades teadusuuringud kõrgtehnoloogiaga, oleme välja töötanud kõrgete standarditega uuenduslikud toidulisandid, mis looduse ja teaduse sünergia kaudu annavad maksimaalset kasu meie tervisele ja elukvaliteedile.

Võimsad vitamiinide ja mineraalide segud on rikastatud värskete külmkuivatatud supertoitude ja ravimtaimedega, säilitades samal ajal mikrotoitainete väärtuse. PharmaLeadi tooted toetavad immuunsüsteemi, tagavad hea vaimse tervise, energia ja vastupidavuse, ilu ning luustiku tugevdamise ja hea maksafunktsiooni.
Meie visioon
Meie visioon on luua tooteid paremaks eluks!

Jälgi

Ostukorv

Värsked külmkuivatatud maitsetaimed

Värske külmkuivatus on protsess, mida kasutatakse taimeekstraktide puhul, et stabiliseerida, kontsentreerida ja/või pikendada nende toodete säilivusaega ilma nende keemilist struktuuri hävitamata.
Värske külmkuivatusmeetodi (lüofiliseerimine) puhul külmutatakse toode õrnalt ja seejärel eraldatakse vesi auru kujul kõrgsurvevakumiga. Aur koguneb kondensaatorisse, naaseb jääks ja eemaldatakse. Järkjärguline temperatuuritõus eemaldab tootest kogu ülejäänud “seotud” niiskuse. See protsess säilitab toote keemilise struktuuri ja säilitab seda piiramatult. Külmkuivatatud tooteid saab igal ajal vee lisamisega uuesti hüdreerida või tarbida kuivatatud kujul.

Eelised:
a. saavutatakse toodete stabiilsus ja kaitse oksüdatiivsete kahjustuste eest
b. antakse ensüüme ja mikrotoitaineid
c. toodete toiteväärtus on suurem
d. saavutatakse toodete üldine efektiivsus

Mikrotoitainetega

Inimorganismile hädavajalikud koostisosad jagunevad kahte kategooriasse: makronutriidid (valgud, süsivesikud, rasvad) ja mikrotoitained (vitamiinid, mineraalid, ensüümid).

Mikrotoitaineid mõjutab kõige rohkem igasugune toidu töötlemine. Värske külmkuivatamise tehnoloogia abil saavutame ensüümide ja väärtuslike mikrotoitainete säilitamise, millel on eriti kasulik mõju inimese organismile, mis toimib katalüsaatorina selle biokeemiliste reaktsioonide suhtes.

Toimeainet püsivalt vabastavad ravimvormid

Toimeainete parema imendumise ja pikaajalise toime tagamiseks on kapslid toimeainet aeglustava toimega.

  • Järkjärgulise vabanemisega kapslid
  • Need lahustuvad järk-järgult maos ja peensooles (kuni 8 tundi).
  • Suurem tõhusus ja pikem toime kestus

Sünergiline toime

Toodete koostis põhineb vitamiinide, mineraalide ja muude toitainete sünergilisel toimel koos looduse supertoitude ja ravimtaimedega. Nende kombinatsioon on pikaajalise, hoolika uurimise tulemus, et saada maksimaalset kasu inimkeha tervisele.

Sobib veganitele

Valikus on taimetoitlastele ja veganitele sobivaid tooteid, mis katavad ka nende inimeste vajadusi, kes ei ole valinud sellist elustiili ja dieeti.

0% LISAAINEID

Kõik valikus olevad tooted on ilma lisaainete, säilitusainete ja GMO-deta (geneetiliselt muundatud organismid), lähtudes alati kvaliteedist ja parimast tervisele.

Lisaks ei sisalda nad suhkrut, soola, gluteeni ega laktoosi, mis katab iga unikaalse organismi vajadused.