Enda kogemust PharmaLead toidulisanditega jagab jõusaali ja fitnessi entusiast Keiti

Tahan jagada teiega oma lugu, sest usun, et kogemused võivad olla inspiratsiooniks ja abiks teistelegi, kes võitlevad enda tervise ja heaolu nimel.

Olen pärit Tallinnast, kuid juba üle 13 aasta olen elanud Soomes.

Minu sporditeekond sai alguse 2012. aastal, kui otsustasin astuda vastu vägivaldsele suhtele ja leidsin enda jaoksi taipoksi. Viibisin ka pool aastat Tais treeninglaagris. Sellest ajast alates on spordist saanud minu elu lahutamatu osa. Pärast põlvevigastust, mis takistas mul taipoksiga tegeleda, avastasin jõusaalitreeningud, millest kohe vaimustusin. Samal ajal hakkasin silmitsi seisma toitumishäiretega, mis viisid mind kiire ülekaalulisuseni. Otsustasin end aidata ning alustasin enesearengu teekonda. Õppisin OSHO aktiivmeditatsioonide juhiks ning olen ka läbinud Biodünaamilise hingamise kursuse. 
Täna olen seotud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga ning olen ka Fitness Challenge Eesti kulturismi ja Fitnessi Liidu kohtunik. Sport on mind palju aidanud. Tulevikus plaanin omandada ka personaltreeneri paberid.

Enda tervise toetamiseks olen teinud palju muudatusi oma elustiilis.

Olen teadlikult valinud töötlemata ja lisaainete vaba toidu, et tagada endale vajalikud toitained ja energiatase. Jälgin, et minu toidusedel sisaldaks rikkalikult vitamiine ja mineraale. Liikumine, treening, meditatsioonid, jalutuskäigud, ujumine ja tantsimine on minu igapäevased kaaslased, mis aitavad mul end laadida ja tunda kergust ja rahulolu. 

Minu jaoks on oluline positiivne energia, sest usun, et maailm peegeldab meile seda, mida me ise välja kiirgame.

Toidulisandid on minu elus olnud olulised kaaslased juba aastaid. Olen kasutanud erinevaid toidulisandeid, et täiendada oma toitumist ning tagada vajalikud vitamiinid ja mineraalid. Suvel ei kõhkle ma toidulisandite tarbimisest loobuma, sest usun, et tänapäeva toit ei pruugi alati pakkuda kõiki vajalikke toitaineid.

Minu kogemus PharmaLead toidulisanditega on olnud positiivne. Eriti mõjusalt on mõjunud B-50 kompleks koos Acerolaga. Lisaks tarbin ma PharmaLead erinevaid vitamiine: 

Minu lemmik toode PharmaLead tootevalikust on kindlasti B-50 kompleks. Enne treeninguid tarbin PharmaLeadi peedipulbrit koos Ganodermaga, mis annab mulle justkui energiat ja lisaboosti vastupidavusele. Lisaks on see ülimalt hea maitsega!

Soovitan julgelt PharmaLeadi tooteid ka teistele, sest minu kogemus on olnud positiivne ning tooted on aidanud mul tugevdada oma tervist ja tunda end paremini igapäevaselt.

Lõpetuseks, oluline on leida tervislik tasakaal enda elus. Kuulata oma keha vajadusi, teha teadlikke valikuid ning leida tegevusi, mis toovad rõõmu ja heaolu. Igaühel on oma tee, kuid loodan, et minu kogemus annab inspiratsiooni ja julgustust teekonnal tervislikuma ja õnnelikuma elu suunas.

Tutvu kogu tootevalikuga meie e-poes: https://www.pharmalead.ee/pood/

LOE ROHKEM

Seotud postitused

Ostukorv