Enda kogemust PharmaLead toidulisanditega jagab tervise ja heaolu entusiast Sirelyn Pommer.

Räägi meile lühidalt endast

Olen suurte unistuste ja meeletu teotahtega naine. Olen pärit Võrust ja viimased 11 aastat olen elanud Tartus ning hariduselt olen ehitusinsener, kes spetsialiseerus arhitektuuri valdkonda. Edasi arenes sügav huvi ja tahe tegutseda sisedisaini ja sisustuse valdkonnas, mis viis mind Miar Sisustusse mööblidisaineriks. Lisaks on mul värske ettevõte, mis tegeleb sisekujunduse- ja ehitusalase nõustamise ja projektidega, kus saan rakendada oma suurt kirge sisedisaini vastu. Pean äärmiselt oluliseks õiget valikut toidulaual ja parajat kogust füüsilist aktiivsust – ikka selleks, et hoida keha ja vaim tasakaalus. Oma keha olen toetanud sporti tehes juba lapsest saadik. Alustasin kergejõustikuga ja jõudsin välja fitnessini. Hetkel tegelen jõusaali treeningutega ja tunnen rõõmu igapäevasest liikumisest vabas õhus.

Kuidas Sina toetad ja tugevdad enda tervist?

Pean oluliseks tugevat tervist ja puhast toitu. Mu pere on mulle kodust kaasa andnud teadmised, harjumused ja oskused, et end toiduga terve hoida. Lisaks sellele olen füüsiliselt aktiivne ja naudin liikumist. Siin suuremat maagiat ei olegi, sest samade põhimõtete järgi tegutsen ka täna. Kuna usun, et tänapäeval ei ole toit enam nii toitaineterikas ning suurem stressitase pärsib selle vähesegi imendumist, siis pean oluliseks ka toidulisandite tarbimist. Regulaarselt tarbin magneesiumit, kiudainete segusid, kollageeni, ashwagandhat ning viimasel ajal kuuluvad PharmaLeadi toidulisandid minu igapäevaellu. Just seepärast, et nendes on ühendatud looduse jõud ja teaduse tarkus ning kapslites on külmkuivatatud marjad ja viljad, mis toetavad preparaadi imendumist ja toimet. Kvaliteetse une aitab luua Easy Night + Melatoniin, mis lõdvestab ja rahustab peale tormilist tööpäeva. Parem uni = parem mina ja viimasel ajal tunnen eriti, et une kvaliteet on päeva sooritusvõimes võtmerolliga. Et uuel päeval oleks vaimset võimekust, alustan oma päeva sidruniveega, kuhu kõrvale võtan Easy Day kapsli. Selle lisand on ashwagandha, mille toimet olen tundnud juba tugevalt nädalase tarbimise juures.

Olen varasemalt olnud äkilise iseloomuga ja kergesti ärrituv, aga praegu tunnen, et olen saanud tuge ashwagandha ja magneesiumi koosmõjust, võtan oma päevi rõõmsamalt ja suudan paremini keskenduda. Tegelikult on meie tervise toetamine vaimsel tasandil palju tähtsam, kui arvata võiks, sest kui vaim on korras, rõõmustab ka keha. Selleks hoian suhted lähedastega head, jagan emotsioone, tunnen rõõmu olevikust ning teen kirega tööd tuleviku jaoks. 

Miks ja milliseid toidulisandeid oled Sa tarbinud viimase aasta jooksul?

Olen nüüdseks teadlik oma keha vajadustest ja oskan lugeda, mida keha parasjagu vajab ja tarbin toidulisandeid vastavalt kuuridena. Näiteks minu aastaringselt tarbitavad toidulisandid on magneesium, mis on närvide toetamiseks, lihasspasmide ennetamiseks ning seedimise parandamiseks. Teine, aastaringselt tarbitav lisand on merekollageen, mis on liigestele ja luudele kasulik. Nüüd olen teinud ka vahelduvat kuuri PharmaLeadi kompleksiga Juuksed+Nahk+Keratiin, et anda organismile kollageeni kuuri pausidel vaheldust. Meie kliimas on D-vitamiini tarbimine möödapääsmatu, seega on ka need minu medikamentide kapis alati olemas. Kusjuures D-vitamiin on enamike protsesside toetaja meie kehas. Võib isegi öelda, et kui on mingi terviseprobleem, siis tihti leiab leevendust D-vitamiini tarbimisest. 

Olles enda jaoks avastanud PharmaLeadi tooted, tarbin Easy Night ja Easy Day preparaate, ilma milleta ma enam ei oska. Ma tõesti tunnen, et minu ööpäevane vaimse heaolu kvaliteet on saanud nii palju tuge ja positiivset mõju, mistõttu olen ka oma elukaaslasele need menüüsse sokutanud. Suvehooajal, kui on rohkem grillimist, on esindatud ka hea vein, mille tõttu toetan eraldi ka oma maksa, lisades toidulisanditest Maksakompleksi oma menüüsse. Maksa tervis pole ainult alkohoolikute, ravimisõltlaste või vanade inimeste probleem vaid tänapäeval on maksal palju suurem koormus, kui oli meie esivanematel, seega on väga oluline toetada maksa tööd. Lisaks tuleks alati uurida, millised on rasv- ja millised vesilahustuvad vitamiinid, et nende imendumist maksimaalselt toetada. PharmaLeadi tooted on väga põnevad, sest nad on järkjärgulise imendumisega, mis pikendab omakorda toimet ja tõhusust

Millised PharmaLead toidulisandid on sulle enim mõjunud ja kuidas?

Võib öelda, et kõige enam olen toetust saanud Easy Day ning Easy Night kapslitest.  Ma magan paremini kui kunagi varem ning minu päevad on küll kiired ja stressirohked, aga ma olen nii positiivne ja täis entusiasmi, minu vaimne võimekus koos keskendumisvõimega on muutunud palju paremaks. Väga huvitav on olnud ka Kolesterool + Punase Riisi Pärmi kompleksi tarbimise mõju. Kuna mul on geneetiline eripära, mistõttu on minu kolesterooli tase kehas väga kõrge, siis oli minu jaoks üllatav, et peale kolesterooli preparaadi tarbimist oli vähenenud ka minu kolesterooli näit veres, seega julgen arvata, et preparaat on mind tõesti aidanud. Magneesiumi tarbimise tõttu pole mul lihasspasme ja seedimine on nagu kellavärk. Varasemalt olen hädas olnud pidevalt tundega, kus rahvakeeli surevad käed ja jalad ära, aga tänu regulaarsele magneesiumi tarbimisele ei ole lihasspasme enam üldse avaldunud. Mina isiklikult usun taimede väe võimsusesse ning just seepärast on PharmaLeadi tooted minu südame võitnud. Need seovad looduse headuse ja teaduse sünergiasse, mis päriselt toimib!

Tutvu toodetega: https://www.pharmalead.ee/pood/

LOE ROHKEM

Seotud postitused

Ostukorv