Üks kapsel päevas: Multivitamiin 50+ Roheline Odrahein

Emadepäev on kohe käes ja soovime sel puhul pakkuda midagi erilist – multivitamiini, mis on just Teile- kallid emad!
Multivitamiin 50+ Roheline Odrahein on suurepärane kingitus, mis aitab toetada emade tervist!

See multivitamiin sisaldab üle 50 erineva toitaine, sealhulgas vitamiine, mineraale ja taimseid ühendeid, mis on kõik vajalikud naiste tervise toetamiseks.

Roheline odrahein on toote oluline koostisosa, sisaldades toitaineid, nagu raud, magneesium, tsink ja foolhape, lisaks palju antioksüdante, mis aitavad võidelda vananemisega seotud probleemidega.

Multivitamiin 50+ Roheline Odrahein sisaldab rohkesti B-grupi vitamiine, sealhulgas B1, B2, B3, B5, B6 ja B12, mis aitavad toetada närvisüsteemi, ainevahetust, immuunsüsteemi ja punaste vereliblede moodustumist. Samuti sisaldab see D-vitamiini, mis on oluline luude tervisele ning C-vitamiini, mis aitab toetada immuunsüsteemi.

Multivitamiin sisaldab ka E-vitamiini, mis on tugev antioksüdant, kaitseb rakke kahjustuste eest ning seleeni, mis aitab organismil toota antioksüdante ja võidelda vabade radikaalidega. Lisaks sisaldab see beetakaroteeni, mis on kasulik nägemisele ja immuunsüsteemile ning lükopeeni, mis aitab võidelda südamehaiguste ja teiste vananemisega seotud probleemidega.

Need erinevad koostisosad töötavad koos sünergiliselt, et tagada kehale vajalikud toitained. Näiteks on beetakaroteen ja lükopeen tugevad antioksüdandid, mis toimivad koos E-vitamiiniga, et kaitsta rakke kahjustuste eest.
Lisaks aitavad B-grupi vitamiinid toetada teiste vitamiinide ja mineraalide imendumist, et tagada maksimaalne kasu.

Seega, kui soovid tagada, et saad kõik vajalikud toitained oma keha tervise ja heaolu toetamiseks, siis multivitamiin 50+ Roheline Odrahein võib olla suurepärane valik. See toode sisaldab erinevaid vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mis toimivad sünergiliselt, et toetada tervist ja heaolutunnet ning vähendada terviseprobleemide riski.

Viited uuringutele:

Huang HY, Caballero B, Chang S, et al. The Efficacy and Safety of Multivitamin and Mineral Supplement Use To Prevent Cancer and Chronic Disease in Adults: A Systematic Review for a National Institutes of Health State-of-the-Science Conference. Ann Intern Med. 2006;145(5):372–385. doi: 10.7326/0003-4819-145-5-200609050-00135. Bailey RL, Fulgoni VL 3rd, Keast DR, et al. Examination of Vitamin Intakes among US Adults by Dietary Supplement Use. J Acad Nutr Diet. 2012;112(5):657–663.e4. doi: 10.1016/j.jand.2012.01.026.

LOE ROHKEM

Seotud postitused

Ostukorv